1) Ürünlerinizi Sergileyebileceğiniz Önemli Bir Mecradır
 
Instagram, ürünlerinizi müşterilerinize gösterebileceğiniz önemli bir mecradır. İnstagram daha çok görsel ağırlıklı bir sosyal mecradır. Sizde şık tasarlanmış görselleriniz ile bu mecrada müşterilerinizi etkileyecek ve akılda kalacak reklamlar gösterebilirsiniz. İnsanlar artık gidecekleri mekanları, alacakları giysileri, ürünlerin incelemelerini bu mecra üzerinden gerçekleştirmektedir. Sizde insanların sizin gibi firmaları ararken onların karşılarına ürün ve hizmetleriniz ile çıkmanız etkileşiminizi arttıracaktır. 
 
2) Web Sitenize Trafik Çekmek Kolay ve Uygundur
 
Instagram reklamları ile web sitenize trafik çekmek hem kolay hem de uygundur. Özellikle hikâye reklamlarını aktif etmek isteyen instagram tbm ve görüntüleme maliyetlerini oldukça düşük tutmaktadır. Web sitenize trafik çekip, remarketing ile tekrar müşterilerinizi yakalamak için oldukça önemli bir mecradır. Ayrıca SEO çalışmanızı da gerçekleştiriyorsanız buradan gelecek trafik büyük oranda projenizi olumlu etkileyecektir. SEO çalışmalarında sosyal medyadan trafik çekmek önemlidir. Bu önemli trafiği diğer reklam platformlarından daha uygun fiyata İnstagram reklamları ile çekebilirsiniz. Instagram yapısı gereği link paylaşımına uygun olmayan bir mecradır. Hikâyede link verebilmek için 10.000 takipçiniz olması gerekmektedir. Gönderi altından linkler instagramda henüz aktif olmamaktadır. Instagramda ki kitleniz ile etkileşimlerinizi reklamlar ile daha da arttırabilirsiniz.
 
3) Instagram İle Kitlenizi Kaçırmayın
 
Büyük bir kitleye sahip olan instagram’da müşterilerinizi kaçırmamanız gerekiyor. Ülkemizde 54 milyon kişinin internete bağlantısı bulunuyor. Bu 54 milyon kişinin %84’ü ise her gün internete bağlanıyor. İnternet trafiğinin %52’si mobil platformlardan sağlanıyor. Bu platformların içerisinde instagram’da etkili bir mecra olarak karşımıza çıkıyor. Kitlenizin büyük çoğunluğu instagramda bulunmaktadır. Instagram reklamları vererek hedef kitlenizin karşısına çıkabilirsiniz. 
 
4) İnfluence Marketing (Sosyal Medya Fenomenleri) İle Etkileşiminizi Arttırın
 
Influence marketing son zamanlarda birçok markanın, işletmenin kullandığı bir pazarlama çalışması olmuştur. Sosyal medyada fenomen olan, birçok hayranı olan sosyal medya fenomenlerinin ürün ve hizmetlerinizi tanıtmasını sağlayın. Üstelik tüm bu çalışmalar reklam gibi değil, ürünü gerçekten kullanan bir kişi izlenimi vererek etkileşiminizi daha da arttırabilirsiniz.
 
5) Kitleniz İle Direkt İletişimde Bulunun
 
Kitleniz ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. İnstagram doğrudan mesaj ve yorum imkânı sayesinde kitlenizin aklında oluşan soruları size yöneltebilir. Ürün veya hizmeti satın alma aşamasındaki kullanıcının zihnindeki soruları yanıtlayarak satın alma oranını arttırabilirsiniz. Direkt mesaj ve gönderi altına yapılacak yorumlar ile kitleniz ile doğrudan konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI
Adı Soyadı: Abdullah HASANEFENDİOĞLU
Hesap Numarası: 44360043
Şube: 1000-Kepez Şubesi
Iban: TR 43 000 670 100 000 004 43

Siparişlerinizi 48 saat içinde teslim ediyoruz.

Ödeme prensibimiz,işe başlamadan yarısını alıyoruz gerı kalan tutar iş teslimi banka havalesi olarak.

Sadece Türkiye sınırları dahilinde bulunan illere ve ilçelere tasarım hizmetimiz bulunmaktadır.

Tasarımlarımız tamamlandığı zaman fatura isteğe bağlı onlıne yada posta yolıyla teslim edilir.Fiyatlarımızda kesinlikle kdv dahil DEĞİLDİR.

Firmamızda  domain ve hostin zamanınız boyunca 1 yada 5 yıl uzak baglantı ve telefon ile teknik hizmet verilir ve ücret talep edilemez.

Web tasarım hizmet bedelimiz fiyatlarımız isteğe ve hizmete göre 2 ayrılır onlıne satıs sepet eklemeli site ve tanıtım siteleri.

Sosyal medya reklam hizmetimiz;sizi yada işletmenizi hedef bölgeler secerek yada türkiye geneli aylık 4 milyon kişiye ulaştırıyoruz beğeni,takipçi artışları sayda düzeni ve yönetim olarak hizmet verilir.

Reklam yaparak hedef kitlenize ulaşıp, satışlarınızı ve dolayısıyla gelirinizi artıracaksınız.

Google Adwords, Facebook,İnstigram,Linkedin,Google+, Youtube ve Fourqsuare ve daha fazlası;mecralarında reklam yapmanıza yardımcı oluyoruz.

İşinizin gereklilikleri, bütçeniz ve beklentilerinizi anlayıp size özel bir reklam stratejisi oluşturuyoruz.

Bir restoran sahibiyseniz Foursquare reklamı yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Ürün satacaksanız Google Adwords ve Facebook reklamlarından faydalanmalısınız.

Farkındalık yaratmak istiyorsanız Youtube dahil, Google Adwords ve Facebook reklamlarından faydalanabilirsiniz.

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir bütçeyle başlayıp, daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi artırabilirsiniz.

Evet, bannerlarınızı biz yapabiliriz.

X